Kilka słów o naszej działalności

separator

Marka Natali Dler należy do Zakładu Odzieżowego MWD, który powstał w 1982 roku. Na przestrzeni niemal 30 lat istnienia z małej pracowni w której początkowo koncentrowano się na przygotowywaniu autorskich projektów dla indywidualnych klientek przekształcił się w "fabrykę mody". Rosnące grono zadowolonych klientek pozwoliło nam stopniowo zwiększać swoje możliwości. Obecnie zatrudnionych jest około 100 osób na powierzchni zakładu ponad 1000 m2. Od 2007 r. odzież firmujemy znakiem handlowym Natali Dler.

Oferta linii Natali Dler to linia ekskluzywnej, eleganckiej odzieży damskiej, wizytowej, wieczorowej, biznesowej jak i codziennej. To nie tylko rozpoznawalna marka, to także styl. Adresujemy ją do kobiet dojrzałych, świadomych mody, pragnących podkreślić swą osobowość. Atutem marki Natali Dler jest oryginalne wzornictwo, najwyższej jakości tkaniny szlachetne sprowadzane głównie z Włoch, Francji, Hiszpanii czy z Indii jak np. jedwabie ręcznie tkane.

atelier show room natali dler

W ok. 100 renomowanych sklepach patronackich na terenie całego kraju, znajdujących się głównie w prestiżowych centrach i galeriach handlowych oferujemy najbardziej wymagającym klientkom unikatowe i niepowtarzalne serie odzieży damskiej dzięki własnym projektom, zatrudnionym wysokiej klasy fachowcom oraz skomputeryzowanej wzorcowni i nowoczesnemu parku maszynowemu. Nasze wyroby cieszą się również dużym zainteresowaniem na rynku europejskim m. in. w Moskwie, Kijowie, Pradze czy na terenie Węgier i Niemiec.

W dowód uznania przez władze Starostwa Powiatu Rawickiego zostaliśmy wytypowani i nominowani do ogólnopolskiego konkursu pt. "Przedsiębiorczość" pod przewodnictwem ministra i posła na Sejm RP Eugeniusza Tomasza Grzeszczaka jako godny i reprezentatywny kandydat z naszego regionu którego z sukcesem zostaliśmy laureatem. Otrzymaliśmy również w plebiscycie organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy Rawicz nagrodę "Laur Przedsiębiorczości".

Nasz zakład nieustannie rozwija się i doskonali wsłuchując się w potrzeby rynku i nie pozostając na nie biernym .

Dziękujemy gorąco za Państwa uznanie.

 

NASZ SHOW ROOM

[metaslider id=69]

Back To Top
a

Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

Social